Villa Fleur De Pirate
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi in de kamers | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Snelle in/uitcheckservice Versneld in- en uitchecken |
| Zwembad Buitenzwembad | Eigen strand Strandtoegang | Eten op locatie Bar/ lounge |
| Roken Roken is toegestaan in speciaal aangewezen plekken. | Kindvriendelijk Ledikanten/ Babybedden Kinderspeelruimte | Rolstoeltoegankelijk |
Villa Fleur De Pirate Quarter of Orleans hotel is gelegen op 2 km afstand van Îlet de Pinel en op circa 20 minuten lopen van het Strand van Orient Bay. Gasten die in de bed en breakfast verblijven, kunnen hun auto parkeren ter plekke.
Het centrum van Quarter of Orleans kan worden bereikt binnen 10 minuten lopen, en natuurlijke attracties zoals de Vlinderboerderij liggen op een afstand van 1 km. Villa Fleur De Pirate bevindt zich op een korte afstand van Orient baai. Het hotel bevindt zich binnen circa 10-minuten rijafstand van Happy Bay.
Dit pand biedt de gasten een balkon en een kleedruimte, waar een strijkijzer en strijkplank, airconditioning, samen met een flatscreen TV met satellietzenders zijn beschikbaar. De kamers verstrekken een inloopdouche en een apart toilet, verleend in de badkamers. Extra's zijn onder andere een haardroger en handdoeken die worden aangeboden in de aparte badkamers met een inloopdouche en een apart toilet.
Met Mexicaanse maaltijden ligt Rancho Del Sol niet ver van Villa Fleur De Pirate hotel.
- Luchthavens
- St Martin Esperance Luchthaven4,3 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is toegestaan in speciaal aangewezen plekken.
- Parkeerplaats
- Kluisje
- 24-uursreceptie
- VIP in- en uitchecken
- Versneld in- en uitchecken
- Huisdieren toegestaan
- Kamers/faciliteiten voor mindervaliden
- Rolstoeltoegankelijk
- 24 uur bewakingsdienst
- Koffiebar
- Rookdetectors
- Badkamer voor gehandicapten
- Brandblussers
- Toegangssleutel
Horeca
- Keukengerei
- Bar/ lounge
- Buiten eethoek
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Strandtoegang
- Parasols
- Ligstoelen
- Zonneterras
- Tuin
- Barbecuefaciliteiten
Diensten
- Luchthavenshuttle (toeslag)
- Voorzieningen voor huisdieren
- Welkomstdrankje
Kamervoorzieningen
- Gratis WiFi in de kamers
- Airconditioning
- Mini bar
- Zithoek
- Kleedruimte
- Patio
- Terras
- Tuinmeubelen
- Eettafel
- Strijkfaciliteiten
- Wasmachine
- Flat-screen TV
- Ledikanten/ Babybedden
- Babyoppas/ Kinderopvang
- Kinderspeelruimte
Belangrijke mededeling
- Gegevens over extra bedden
- Geen extra bedden zijn beschikbaar in een kamer.
Veelgestelde vragen
- 🌇
Hoe lang duurt het om vanaf Villa Fleur De Pirate hotel naar het stadscentrum te gaan?
Het kost een wandeling van 10 minuten om in het stadscentrum van Villa Fleur De Pirate hotel te komen. - ❓
Hoe kunnen we vanaf het vliegveld bij Villa Fleur De Pirate hotel komen?
Gasten van Villa Fleur De Pirate hotel kunnen een buspendel aanvragen. We raden aan om vooraf te bellen om de details te bevestigen. - 🚗
Kan ik mijn auto vlakbij Villa Fleur De Pirate hotel parkeren?
Villa Fleur De Pirate hotel biedt een parkeerplaatsen aan zijn gasten. - 💵
Wat is de prijs van een kamer in Villa Fleur De Pirate hotel?
De gemiddelde kamerprijs in Villa Fleur De Pirate hotel is $618. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel. - ❓
Biedt dit hotel in Quarter of Orleans accommodatie aan voor mensen met een handicap?
Ja, dit hotel in Quarter of Orleans heeft badkamers voor gehandicapten, rolstoeltoegang en kamers met faciliteiten voor gehandicapten. Voor specifieke vragen raden we aan om vooraf te bellen om dat te bevestigen. - ❓
Kan ik een kamer boeken met een werkplek in Villa Fleur De Pirate hotel?
Ja, sommige kamers hebben een werkruimte in Villa Fleur De Pirate hotel. - ❓
Wat voor soort zwembad is er bij Villa Fleur De Pirate hotel?
Er is een zwembad beschikbaar bij Villa Fleur De Pirate hotel.